Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Лантратівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04337647) був реорганізований і увійшов до складу Троїцької громади

Лантратівка
Троїцький район, Луганська область

​Лантратівська сільська рада

Орган місцевого самоврядування у Троїцькому районі Луганської області з адміністративним центром у селі Лантратівка.

Лантра́тівка  (хутір Лантратів — 1814 р., с. Лантратівка-1859 р.) — село в Україні, у Троїцькому районі Луганської області. Відстань до райцентру становить близько 9 км і проходить автошляхом Т 1312.

Село засноване 1814 року. До 1859 року носило назву хутір Лантратів.

Тут була побудована церква святого Василя. У 1870 році з’явилася церковно-приходська школа.

Першим головою сільської ради, створеної у 1918 році, був Кравченко С.І.

Село постраждало внаслідок геноциду українського народу у 1932 – 1933 роках, кількість встановлених жертв – 63 людей.

У 1933 році почалося будівництво залізничної дороги, яка проходила через територію села.

В 1963 році у село прийшла електрика.

Село повністю газифіковане.

Сучасне господарство села представлене різними формами власності – це СТОВ «Злагода», та інші сільськогосподарські підприємства.

У селі є чотири магазини.

У Лантратівці – Загально освітня школа І – ІІІ ступенів, дитячий садок, клуб, бібліотека, спортивний майданчик та дитячий майданчик.

1 вересня 1990 року було відкриття нової школи. У школі в 2003 році створено перший в області музей сім’ї, де показана історія та формування української родини.

У Лантратівці народилася Мурзай Галина Миколаївна (4 серпня 1943р.) – українська вокалістка (народний спів), Народна артистка УРСР (1978), Лауреат багатьох співочих конкурсів.

Водоймища на території, підпорядкованій даній раді: річка Уразово.

Сільській раді підпорядковані населені пункти: с. Лантратівка та с. Бабичеве.

Населення сільської ради становить 1 379 осіб. Територія - 950 км².

Рада складається з 14 депутатів та голови.

Сільський голова – Кушнарьов Микола Володимирович.

Секретар сільської ради – Кушнарьова Алла Данилівна.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування